Agenda repetities 2018

Alle data te staan van de repetitieavonden:
(voor alle data geldt: D.V.)

Generale repetitie:
Johanneskerk
20 oktober 2018
09:00 – 09:45 inloop
10:00 – 12:15 repetitie + korte reispresentatie
Nieuwe Hoven 143 Gorinchem

Amersfoort o.l.v. Martin Zonnenberg
Inloop: 19:15
Repetitie 19:30 – 21:15

Locatie:
Kerkelijk centrum de Hoeksteen
Klaartje Donzepad 59
(wijk Schothorst)
3813 PZ
Amersfoort

Data:
Donderdag 31 mei 2018
Donderdag 14 juni 2018
Donderdag 20 september 2018
Donderdag 4 oktober 2018

Apeldoorn o.l.v. Rik Gerritsen

Deze regio gaat helaas niet van start in verband met te weinig aanmeldingen!

Barneveld o.l.v. Ria v.d. Noort

Locatie:
Goede Herderkerk
Jan Seppenplein 70
3772 BL Barneveld

Data:
Dinsdag 24 april 2018
Dinsdag 11 september 2018
Dinsdag 25 september 2018
Dinsdag 9 oktober 2018

Goes o.l.v. Jolanda van de Wege

Locatie:
Christelijk Gereformeerde Kerk
Biezelingseweg 6
Biezelinge

Tijd: 19:30 – 21:30

Data:
Vrijdag 20 april 2018 –> deze repetitie vervalt ivm te weinig leden; leden sluiten aan in Middelharnis
Vrijdag 7 september 2018
Vrijdag 21 september 2018
Vrijdag 5 oktober 2018

De data in september/oktober gaan alleen door bij voldoende leden

Bollenstreek o.l.v. Peter Burger

Deze regio gaat helaas niet van start in verband met te weinig leden.
Leden sluiten aan bij regio Krimpen aan den IJssel.

Hardenberg, Hollandscheveld en Nijverdal o.l.v. Fred de Vries 3x /Edwin Velvis 1x

Locatie:
Het Morgenlicht
Gramsbergerweg 59
7772 CV Hardenberg

Tijd: 10:00 – 12:00

Data:
Zaterdag 8 september 2018
Zaterdag 15 september 2018
Zaterdag 13 oktober 2018

Krimpen aan den IJssel o.l.v. Arie van der Vlist

Locatie:
Kerkelijk Centrum De Ark
Burgemeester Aalberslaan 41
2922 BC Krimpen aan den IJssel

Repetitietijd van 19:30 – 21:30

Data:
Maandag 23 april 2018
Maandag 10 september 2018
Maandag 24 september 2018
Maandag 8 oktober 2018

Middelharnis o.l.v. Berdien Dekker

Locatie:
Christelijk Gereformeerde kerk
Hoflaan 41 Middelharnis

Inloop 19:30 Start repetitie: 19:45

Data:
dinsdag 11 september 2018
dinsdag 25 september 2018
dinsdag 9 oktober 2018

Nunspeet o.l.v. Rik Gerritsen

Locatie:
Kerkgebouw:
Driestweg 4
8071 BT Nunspeet

Data:
dinsdag 24 april 2018
dinsdag 22 mei 2018
dinsdag 25 september 2018
dinsdag 9 oktober 2018

Urk o.l.v. Fred de Vries

Locatie:
CGK Ichthus-Urk Zalencentrum
Richel 2
Urk

Data:
Vrijdag 25 mei 2018
Vrijdag 22 juni 2018
Vrijdag 14 september 2018
Vrijdag 5 oktober 2018

Sliedrecht o.l.v. Martin Zonnenberg
Inloop: 19:15
Repetitie: 19:30

Locatie:
Grote Kerk Sliedrecht
Kerkbuurt 131

Data:
Woensdag 30 mei 2018
Woensdag 13 juni 2018
Woensdag 19 september 2018
Woensdag 10 oktober 2018

Zuidhorn o.l.v. Edwin Velvis
Repetitie: 10:00 – 12:00

Deze regio gaat helaas niet van start in verband met te weinig aanmeldingen!