Agenda repetities 2018

Alle data te staan van de repetitieavonden:
(voor alle data geldt: D.V.)

Generale repetitie:
Johanneskerk
20 oktober 2018
09:00 – 09:45 inloop
10:00 – 12:15 repetitie + korte reispresentatie
Nieuwe Hoven 143 Gorinchem

Amersfoort o.l.v. Martin Zonnenberg
Inloop: 19:15
Repetitie 19:30 – 21:15

Locatie:
Kerkelijk centrum de Hoeksteen
Klaartje Donzepad 59
(wijk Schothorst)
3813 PZ
Amersfoort

Data:
Donderdag 31 mei 2018
Donderdag 14 juni 2018
Donderdag 20 september 2018
Donderdag 4 oktober 2018

Apeldoorn o.l.v. Rik Gerritsen

Locatie:
Ger.Gem. Apeldoorn
Graaf van Lijndenlaan 9
7316 EG Apeldoorn

Data:
donderdag 19 april 2018
donderdag 24 mei 2018
donderdag 6 september 2018
donderdag 4 oktober 2018

Barneveld o.l.v. Ria v.d. Noort

Locatie:
Goede Herderkerk
Jan Seppenplein 70
3772 BL Barneveld

Data:
Dinsdag 24 april 2018
Dinsdag 11 september 2018
Dinsdag 25 september 2018
Dinsdag 9 oktober 2018

Goes o.l.v. Jolanda van de Wege

Locatie:
Christelijk Gereformeerde Kerk
Biezelingseweg 6
Biezelinge

Tijd: 19:30 – 21:30

Data:
Vrijdag 20 april 2018
Vrijdag 7 september 2018
Vrijdag 21 september 2018
Vrijdag 5 oktober 2018

Bollenstreek o.l.v. Peter Burger

Locatie:
Bethelkerk
Bilderdijklaan 1
2741 AP Waddinxveen

Tijd: 10:00 – 12:00

Data:
Zaterdag 26 mei 2018
Zaterdag 23 juni 2018
Zaterdag 15 september 2018
Zaterdag 29 september 2018

Hardenberg, Hollandscheveld en Nijverdal o.l.v. Freddy Veldkamp

Locatie:
Het Morgenlicht
Gramsbergerweg 59
7772 CV Hardenberg

Tijd: 10:00 – 12:00

Data:
Zaterdag 14 april 2018
Zaterdag 8 september 2018
Zaterdag 15 september 2018
Zaterdag 13 oktober 2018

Krimpen aan den IJssel o.l.v. Arie van der Vlist

Locatie:
Kerkelijk Centrum De Ark
Burgemeester Aalberslaan 41
2922 BC Krimpen aan den IJssel

Repetitietijd van 19:30 – 21:30

Data:
Maandag 23 april 2018
Maandag 10 september 2018
Maandag 24 september 2018
Maandag 8 oktober 2018

Middelharnis o.l.v.

Locatie:
Christelijk Gereformeerde kerk
Hoflaan 41 Middelharnis

Inloop 19:30 Start repetitie: 19:45

Data:
dinsdag 10 april 2018
dinsdag 11 september 2018
dinsdag 25 september 2018
dinsdag 9 oktober 2018

Nunspeet o.l.v. Rik Gerritsen

Locatie:
Kerkgebouw:
Driestweg 4
8071 BT Nunspeet

Data:
dinsdag 24 april 2018
dinsdag 22 mei 2018
dinsdag 25 september 2018
dinsdag 9 oktober 2018

Urk o.l.v. Fred de Vries

Locatie:
CGK Ichthus-Urk Zalencentrum
Richel 2
Urk

Data:
Vrijdag 25 mei 2018
Vrijdag 22 juni 2018
Vrijdag 14 september 2018
Vrijdag 5 oktober 2018

Sliedrecht o.l.v. Martin Zonnenberg
Inloop: 19:15
Repetitie: 19:30

Locatie:
Grote Kerk Sliedrecht
Kerkbuurt 131

Data:
Woensdag 30 mei 2018
Woensdag 13 juni 2018
Woensdag 19 september 2018
Woensdag 10 oktober 2018

Zuidhorn o.l.v. Edwin Velvis
Repetitie: 10:00 – 12:00

Locatie:
De Rank Zuidhorn

Data:
21 april 2018
15 september 2018
22 september 2018
6 oktober 2018