Repetities Bevrijdingskoor 2020

Regio Hardenberg:

o.lv.: Edwin Velvis

lokatie: Het Morgenlicht

Gramsbergerweg 59

7772 CV Hardenberg

zaterdags van 10.00-12.00 uur

18 januari 2020

29 februari 2020

28 maart 2020

Daarna nog een generale repetitie, datum volgt

Regio Nunspeet

o.l.v.: Rik Gerritsen

lokatie: Kerkgebouw, Driestwegkerk

Nunspeet

dinsdagavond v.a. 19.30 inloop, start repetitie: 19.45-21.30 uur

21 januari 2020

18 februari 2020

24 maart 2020

Daarna nog een generale repetitie, datum volgt

 

 Regio Amersfoort:

o.l.v. Martin Zonnenberg

lokatie: Kerkelijk centrum de Brug

Schuilenburgerweg 2

3816 TB Amersfoort

donderdagavonden inloop v.a. 19.15, repetitie start 19.30-21.15 uur

16 januari 2020

20 februari 2020

26 maart 2020

Daarna nog een generale repetitie, datum volgt

 

Regio Friesland

start in januari 2020

locatie en repetitietijden volgen zo spoedig mogelijk

 

Regio Groningen  en Drenthe

o.l.v: Luuk Tuinder

lokatie: PKN Geref. Kerk

zaal Menorah

Wigboldstraat 3

9791 CP Ten Boer

zaterdagochtend van 10.00-12.00 uur

18 januari 2020

22 februari 2020

21 maart 2020

Daarna een generale repetitie, datum volgt

 

Regio Drenthe

o.lv.: Luuk Tuinder

lokatie: Podium Zuidhaege

Zuidhaege 2

9401 NZ Assen

vrijdagavonden 20.00-22.00 uur

31 januari 2020

28 februari 2020

27 maart 2020

Daarna een generale repetitie, datum volgt

 

Regio Sliedrecht 

o.l.v.:  Martin Zonnenberg

lokatie: De Grote kerk

Kerkbuurt 131

Sliedrecht.

woensdagavonden  van 1930-21.30 uur

22 januari 2020

12 februari 2020

4 maart 2020

Daarna een generale repetitie, datum volgt

 

Regio  Veenendaal

o.l.v.: Gerrald Bronkhorst

Lokatie: Gebouw Bethel (bij de Julianakerk)

Prins Bernardlaan 26

3901 CC Veenendaal

woensdagavonden van 19.30-21.30 uur

29 januari 2020

19 februari 2020

25 maart 2020

Daarna nog een generale repetitie, datum volgt

 

Regio Krimpen aan den IJssel

o.l.v.: Arie van der Vlist

Lokatie: Rehobothkerk

De Landerijen 1

2926 TA Krimpen aan den IJssel

maandagavonden 19.30 uur-21.30 uur

20 januari 2020

10 februari 2020

9 maart 2020

 

Regio Middelharnis

o.l.v.: Berdien Dekker

Locatie: Exoduskerk

Dorpsweg 97

3245 VB Sommelsdijk

dinsdagavonden 19.30 uur inloop, start repetitie 19.45 uur

14 januari 2020

11 februari 2020

10 maart 2020

Daarna nog een generale repetitie, datum volgt

 

Regio Goes

o.l.v.: Peter Wildeman

Locatie: Chr. Geref. Kerk in Biezelinge

vrijdagavond van 19.30-21.30 uur.

24 januari 2020

6 maart 2020

3 april 2020

Daarna nog een generale repetitie, datum volgt

 

Regio Gouda

o.l.v.: Martin v. d. Zwan

Locatie volgt zo spoedig mogelijk

maandagavonden 19.30-21.30 uur

20januari 2020

17 februari 2020

23 maart 2020

 

Regio Alkmaar

o.l.v.: Hugo van der Meij

Locatie volgt zo spoedig mogelijk

zaterdag 25 januari 2020:    10.00 uur-12.00 uur

vrijdag 14 februari 2020:      19.30 uur-21.30 uur

zaterdag 21 maart 2020:      10.00 uur-12.00 uur